Kırşehir Baymak Yetkili Servisi

De Dietrich

Kırşehir Merkez Isıtma Sistemleri İletişim

Kırşehir kombi servis olarak öncelikle sizlerden aldığımız telefonlarda problemin yönlendirme ile sizlerden alınan bilgiler doğrultusunda adrese hızlı müdahale edilmektedir. Sorun yerinde çözülecek derecede ise kısa sürede kombiniz çalışır hale getirilir. 

 

Ancak tamir yada yedek parça temini gerektiren durumlarda kombinin sökülmesi ve atölyemizde tamir edilmesi de gerekebilir. Bu gibi durumlarda sizleri özellikle kış aylarında zorda bırakmamak adına hızlı çözümler sunulmaktadır. 

 

Kırşehir kombi servisi olarak sizlere kışın ortasında bu tarz problemlerle karşılaşmamanız için senelik bakımlarınızı özellikle yaz aylarında yaptırmanızı şiddetle önermekteyiz. 

 

Merkez Isıtma Soğutma garantisi ile verilen tamir ve bakım hizmetlerimizde amacımız daha kaliteli ve daha ucuz bir ısınmadır. 

 

Unutmayın ki kombinizin sağlıklı çalışması için tesisatınında temiz olması gerekmektedir. Bunun için Kırşehir kombi bakımı hizmetlerimizde sizlere sık sık doğru kimyasallar ve profesyonel temizleme motorları ile temizlik önerilerimizi yinelemekteyiz. 

 

 

Merkez Isıtma Soğutma Telefon : 0542 849 00 40

Web Tasarım